pátek 8. srpna 2014

Vaginální mapování

Toto je opravdu velmi intimní téma, ale já bych ho i přesto ráda sdílela. Tak pokud jste zvědaví, tak čtěte.
Proč jsem se rozhodla absolvovat mapování? 
Už od vánoc mám koupenou poukázku na Tantra masáž od muže. Ale pořád se nedařilo najít vhodný termín a pak mi došlo, že abych si dokázala pořádně užít masáž, je potřeba si dopřát ještě jeden mezikrok. Masáž od ženy a nebo si rovnou dopřát něco léčivého z něžných rukou. A pak jsem na Mohendžodáru poznala úžasnou osůbku a věděla jsem, že její ruce jsou ty pravé. 
A co mi má přinést mapování?
Poznat zase další kousek sama sebe, naučit se uvolnit a nechat plynout, naučit se pracovat s dechem a nechat za sebou to svoje malé "trauma" z dětství. 
Poslední dobou se mi často stává, že mám pocit velkého sexuálního vzrušení během celého dne, někdy i déle a klasickým sebeuspokojením se ho ani nezbavím, ale ani mi nic nepřináší a tohle bych chtěla změnit. Naučit se rozvést si tu energii po celém těle a do celého života. 
A k samotnému mapování. 
Některá místa mé Jóni byla skoro jakoby necitlivá, některá jen tak jemně a to jedno místo, to byla ta moje bolístka. Pomalinku mi začalo být smutno, potom přišli slzičky a když jsem povolila "uzdu" tak i vzlyky. Bylo to těžké, chvilkami to i bolelo,ale postupně ten smutek ustupoval, možná přicházelo něco jako pocit naštvání (ale moje hlava to zastavila). Takže ještě mám na čem pracovat.
Po mapování jsem měla pocit lehkosti, vděčnosti vůči místu i k mé "masérce" a má Jóni byla uvolněná.
Cestou k auto jsem pořádně zmokla, ale vůbec mi to nevadilo, přišla jsem si celá taková lehká a uvolněná. Smála jsem se jako malé dítě. A bylo to fajn.
A mé očekávání od mapování?
Není to jen o mapování, je to o přístupu, který se mi velmi líbí. Na konci (nebo spíš v průběhu) této cesty za poznáním dalšího kousku sama sebe bych si ráda naplno užila tantrickou masáž a také prožívala naplněný sexuální život jak sama se sebou tak i s partnerem. 
Toto bylo shrnutí po mém prvním mapování.
Na druhém "sezení" byli pocity už o mnoho jiné. Mé bolavé místo už nebylo bolavé. Také jsme objevili místa velmi příjemná a celkově už to byl velmi pěkně strávený čas. 
A mé shrnutí?
Nikdy bych nevěřila, že se pocity v mém fyzické těle dokáží měnit z minuty na minutu. To co bylo na začátku bolestivé, bylo na konci úplně v pohodě. To co bylo nepříjemné se stávalo příjemným. Mé tělo se uvolnilo a zároveň přijalo spoustu energie, kterou jsem cítila v rukou i nohou a po mapování v celém těle.
A nebylo to jen o mapování, bylo to o sdílení, o radách ohledně práce s dechem, o propojení mého těla s rukami kouzelné Markétky a také o propojení duší (alespoň já jsem to tak cítila).
Dostala jsem "domácí úkoly" na kterých se snažím pracovat každý den. A i když se mi občas nechce, nakonec je to "práce" velmi příjemná. Vždyť je to také práce s mým vlastním tělem. A je to "práce" na celý život, protože je pořád co se učit, co si uvědomovat a co zdokonalovat.
Když se mě ptala Markétka, jak se cítím po druhém mapování, odpověď nás pobavila obě dvě, přišla jsem si celá šťavnatá. A po každém dni zažívám spoustu pocitů, od lásky sama k sobě i celému vesmíru, přes vděčnost, klid, naplnění.....
A tak děkuji Markétce Zika Koppové a také sama sobě za tuto neuvěřitelnou zkušenost.
A těším se na masáž, kterou jsem si objednala za odměnu.
Love my life

A co napsala Markétka po mapování mně?
Tak krásné mapování plné potěšení jsem ve své praxi ještě nezažila.

A mrkněte na stránky, každý si tam vybere http://inspirituala.cz/
Žádné komentáře:

Okomentovat