sobota 25. října 2014

Přiznání

Dnes bych se chtěla celému světu přiznat k tomu, že jsem zamilovaná. Zamilovaná do sebe, mého milovaného Muže a celého vesmíru.
A stačilo k tomu tak "málo". Dnes jsem si dopřála kouzelný den se 160 ženami na semináři Doživotní hojnost: Sebeláska, který pořádá Lucinka Bouzková v Praze.
Když jsem se ho účastnila loni jako jedna ze sta žen, věděla jsem, že příště chci patřit do týmu asistentek.
A dnes se mi můj sen splnil a já jsem plná všech možných pocitů, ale ten co převládá nejvíce je láska a vděčnost.
Nebylo to jen mávnutím kouzelného proutku. Bylo potřeba natočit motivační video a tím překonat svou komfortní zónu, poslat ho a věřit, že to klapne. A klaplo...
A já se dnes brzy ráno vydala na cestu do Prahy spolu s mou velmi drahou kamarádkou, která dostala seminář jako dárek k narozeninám.
A užila jsem si den od A až po Z. Dávala jsem lásku plnými doušky a opravdu zakusila ten pocit, že čím víc dáš, tím víc ten pocit naplní mě samotnou.
A tak tu teď sedím už v teple domova, na spaní ani myšlenku a zářím si tu do všech stran.
Dnes jsem si zakusila jaké je to z druhé strany, opravdu být tady a teď, se všemi těmi ženami a jejich slzičkami, bolístkami a jejich láskou, kterou nacházejí sami v sobě. A těžko se to dá popsat slovy. Ale pokud bych se o to pokusila, byla by to slova jako zázrak, vděčnost, Láska, naplnění, osvobození, dávání a přijímání, kouzlo a zase tisíckrát láska.
A pokud jsem někdy měla z dárku, který jsem někomu dala opravdu upřímnou radost, byl to tento. Když jsem dnes viděla, co Sebeláska dokáže, mé srdíčko skákalo radostí. 
A já opět tvrdím, že pokud si chce žena dopřát opravdu kouzelný dárek sama pro sebe nebo pro druhou, je toto ta nejlepší investice. A doporučila bych ho každé z nás.
A završením toho skvělého dne bylo pár chvil strávených s mým milovaným. A můžu naprosto upřímně říct, že dnes z nás láska doslova cákala do všech stran a to i přesto, že jsme mezi sebou měli metr prostoru a on byl v pracovním zápřahu.
love my life


Žádné komentáře:

Okomentovat